قیمت ماشین اسکرابر

دستگاه اسکرابر، یک کفشوی صنعتی مکانیزه مجهز به سیستم پاشش آب و برس زنی سطح می باشد و برای همه مشاغل ضروری است و با دانستن قیمت ماشین اسکرابر می توان بهترین دستگاه را انتخاب نمود. قیمت دستگاه اسکرابر به ویژگی ها و مشخصات آن بستگی دارد. این دستگاه، آلودگی هایی که بر روی سطوح باقی مانده اند را با توجه به قدرت برس زنی بالای خود از بین می برند. با خرید اسکرابر سیستم خشک کن زمین شوی، با بهره گرفتن از یک تی، آب آلوده را جمع نموده و بوسیله سیستم مکش، آن ها را به داخل مخزن آب کثیف می فرستد. کف شوی ها می توانند به صورت دستی یا مانند یک خودرو هدایت شوند که بر قیمت ماشین اسکرابر بی تاثیر نیست. منبع تغذیه نمونه های دستی، معمولا بوسیله باتری یا جریان برق تامین می شود.

نظافت شهری

انواع دستگاه نظافت صنعتی برای نظافت شهری کاربرد دارند. دستگاه های سوییپر کارایی بالایی برای نظافت شهری و خدمات شهری دارند و بسته به محیطی که قرار است دستگاه در آن جا کار کند، می توانید سوییپر شهری خود را انتخاب نمایید. به طور معمول در محیط هایی با وسعت بالا نظیر خیابان ها  و یا محوطه کارخانه ها و شهرک های مسکونی و صنعتی، از سوییپر شهری برای نظافت شهری استفاده می شود تا در مدت زمان بیشتر و با سرعت قابل توجه به نظافت سطح بپردازد. یکی دیگر از دستگاه هایی که برای نظافت شهری می توان استفاده نمود دستگاه واترجت صنعتی است که بخش های مختلف را شستشو می دهد.

ترولی نظافتی

ابزار نظافت دستی یعنی ترولی نظافتی از مدرن ترین و مجهزترین ابزار نظافت دستی است. برخورداری از سطل هایی با ظرفیت های متفاوت، سبدهای جانبی، نگه دارنده کیسه زباله و… از ویژگی های منحصر به فرد تی شور است. ترولی نظافتی سطل های آب مجزا دارد و درب های آرام بند و کشوهای قفل شونده از دیگر قابلیت های این ترولی نظافتی به شمار می آید. در صورتی که کاربر جمع آوری زباله و ضایعات، گردگیری سطوح مختلف و تی کشیدن سطح زمین در مرکز آموزشی را مد نظر داشته باشد، به کارگیری یک ترولی چند منظوره بهترین گزینه خواهد بود. ترولی نظافتی در ساده ترین حالت سطل های جداگانه برای نگهداری محلول شوینده و آب آلوده و هم چنین سیستم آبگیر رولی یا پرسی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *