مصاحبه با نازنین شادپی در استارت‌آپ ویکند Modotech

نازنین شادپی، روزنامه نگار، منتقد موزیک و فیلم و مشاوره رسانه ای بعضی بخش ها که به عنوان مدیریت ستاد خبری در این حضور داشت، درباره ی استقبال شرکت کنندگان و رسانه ها توضیح داد: با در نظر گرفتن اینکه این برنامه دومین باره برگزار می شه و ما معمولا عادت داریم این برنامه ها رو تو یه جای مخصوص مثل جشنواره ی فیلم فجر که همیشه در برج میلاد برگزار می شه ببینیم، این بار در این اتفاق شرکت کنندگان بیشتری حضور داشتن و رسانه ها هم بیشتر فعال بودن.

ما می خواهیم که استارت آپ ویکند مدوتک، همیشه در هتل اسپینانس پالاس برگزار شه چون که این روند باعث شکل گیری نظم خاصی می شه. کلا با در نظر گرفتن نوپا بودن این برنامه و  اینکه در هتل برگزار شده بود، استقبال بسیار عالی بود.  این استقبال که در آخر منتهی به و مقدمه ای بر شروع یه می شه، به طور کامل هم جهت با اقتصاد مقاومتی (تولید و اشتغال) طبق گفته های مقام معظم رهبری بود.

ایشون در مورد استقبال رسانه ها از استارت آپ ویکند اضافه کرد: استقبال رسانه ها عالی بود و خبرنگاران از هرجا که دعوت شده بودن حضور پیدا کردن و در بخش ی مد، پوشاک و اقتصاد پوشش خبری خوبی انجام شد. میتونم بگم که از دید رسانه ای در این برنامه اتفاقات خوبی اتفاق افتاد.

خانوم نازنین شادپی هم اینکه در مورد دلیل برگزاری این برنامه ها در محل های خاص و لوکس توضیح داد که حضور برنده های خوب و مطرح و حامی شدن اونا نیاز به جایی مناسب و لایق برند داره، که هتل اسپیناس پالاس این ویژگی رو داشته.

  • Follow

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *