معرفی اپلیکیشن توگدر؛ تفریح های اطراف، همه در کنار هم


اگه اهل تفریح و گشت و گذار باشین حتما از اپلیکیشن هایی مثل نت برگ، چیلیوری، سینماتیکت و اسنپ خیلی استفاده می کنین؛ سرویسایی که طوری مربوط به یکدیگرند و احتمالش هست که تو یه روز تعطیل بخواین از امتیازات همه اونا استفاده کنین.

اما واسه دسترسی به خدمات اونا حتما به اپلیکیشن هاشون نیاز دارین؟ شاید از این به بعد نه، چون که اپلیکیشنی مثل «توگدر» هست که امتیازات این سرویسا رو تو یه محل جمع آوری می کنه.

اگه بخوایم توصیف دقیقی از توگِدِر (که نمی دونیم از میون این همه اسم خوب فارسی به چه دلیل این اسم براش انتخاب شده!) داشته باشیم، باید اونو موتور جستجوی هوشمندی بدونیم که شما رو به طور کامل به بسیاری از سرویسای تفریحی و خدماتی وصل می کنه؛ مثلا کارایی مثل رزرو بلیت سینما از سینماتیکت، دریافت تخفیف از نت برگ، سفارش غذا از چیلیوری و رزرو ماشین از اسنپ رو می تونین خیلی راحت از راه اون انجام و بدون خارج شدن از محیط اپلیکیشن بدین.

این یعنی صرفه جویی در وقت، ضمن این که می تونین تفریح یه روز کامل رو هم از راه توگدر برنامه ریزی کنین. به غیر از اسنپ (که هنوز اپلیکیشن تحت وب نداره)، توگدر واسه به کار گیری خدمات چیلیوری و سینماتیکت و نت برگ به سایت اونا وصل می شه. پس به جز اسنپ احتیاجی به نصب اپای دیگه نیس چون که همه چیز در توگدر به وبسایتای سرویس دهنده اونا لینک شده.

توگدر واسه این که روز تعطیل تون رو بهتر برنامه ریزی کنین، سه دسته «دیدنی» و «تفریحی» و «خوردنی» رو به شما ارائه کرده که می تونین وارد هر کدوم شده و از پیشنهادهای دور و دور و بر تون بهره مند بشوید، پیشنهادهایی که از طرف استارتاپای طرف قرارداد اون تأمین می شن.

مثلا با ورود به بخش دیدنی تموم فیلمای روی پرده سینما براتون نمایان می شن تا بتونین بلیت فیلم مورد علاقه تون رو از طرف سینماتیکت رزرو کنین. حالا خوبیش اینه توگدر واسه اتصال به سینماتیکت از محیط اپ خارج نشده و از ویژگی مرورگر درون برنامه ای اندروید استفاده می کنه، پس بعد از رزرو بلیت بدون این دست اون دست کردن به محیط اون بر می گردید تا به کارای دیگری مثل رزرو ماشین واسه رفتن به سینما برسین و از پیشنهادهایی مثل «خوردنیای دور و بر» و «تفریحات دور و بر» بهره مند شید.

اما شاید قبل از مراجعه به یه مرکز تفریحی دوست داشته باشین که از نظر مردم در مورد کیفیت اون خبردار شین. حالا خوبیش اینه بخشی از اطلاعات جاها در توگدر از راه اپلیکیشن مشهور فوراسکوئر تأمین می شن. پس قبل از رزرو بلیت می تونین سری هم به نظرات مردم در فوراسکوئر بزنین تا اراده کردن بهتری داشته باشین.

یکی از خصوصیات خوب توگدر هم امکان ذخیره و اشتراک گذاری پیشنهادهاست. هر پیشنهاد رو می تونین به شکل یه لینک به دوستای خود بفرستید، و اونا هم واسه بررسی احتیاجی به نصب اپای جور واجور ندارن چون که توگدر اطلاعات رو در سرورهای اختصاصی و از راه سایت خودش به نمایش میذاره. به لطف تعامل با گوگل مپس، محل دقیق هر کدوم از مراکز تفریحی روی نقشه هم میشه دید.

در کل باید گفت که توگدر با این ایده کاربردی هم شما رو از نصب اپلیکیشنای زیاد بی نیاز کرده و هم می تونه باعث صرفه جویی در زمان شه و واسه تفریح پیشنهادهای خوبی در اختیارتون بزاره. البته نسخه فعلی اپلیکیشن خالی از ایراد نیس و ممکنه در اون با مشکل کرش کردن هم مواجه بشوید، اما این مسائل مطمئنا با ارائه به روز رسانیای دائمی برطرف می شن.

توگدر الان از پنج سرویس ایرونی و خارجی پشتیبانی می کنه، ولی حالا خوبیش اینه واسه پشتیبانی از سرویسای بیشتر محدودیتی نداره. پس می تونیم در آینده به هر چی پربار شدن اپلیکیشن و تکمیل شدن بخش پیشنهادهای اون بیشتر امیدوار باشیم. اپلیکیشن رایگان توگدر رو می تونین همین حالا از کافه بازار دانلود کنین.

  • توگدر | تفریحای دور و بر درکنار هم
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: سید حامد شمس
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۰٫۳ مگابایت

دانلود

بیشتر بخونین:

معرفی بازی Stickman Skate Battle؛ رویای آدمکا

با این ترفند کاربردی فضای ذخیره سازی آیفون خود رو بیشتر کنین