ویژگی های وب سایت دور کار برای کارفرما و فریلنسر

امروزه با پیشرفت جوامع، دنیای دور و بر ما دچار تغییر شده. کلا کامپیوتر در همه رشته ها و هنرها و مشاغل جورواجور، نفوذ کرده و اونا رو دچار تغییر ساختار کرده. روزی شما واسه پرداخت قبض تلفن، باید صبح زود بیدار می شدید تا در صف طولانی پرداخت قبوض بانکا، معطل نمونید اما امروزه با ورود کامپیوتر و فناوری اطلاعات به زندگی روزمره، دیگه نیاز حتی به بانک رفتن واسه پرداخت قبوض نیس.

روزگاری واسه پیدا کردن کار در موردای جور واجور باید در فضاهای فیزیکی حاضر می شدید تا شما رو واسه انجام کار سبک سنگین کنن اما امروزه با ورود فنّاوریای جدید مانند اینترنت و فضای مجازی، لزومی به حضور فیزیکی در کنار کارفرما نیس. باحال اینجاس که اینجور امکانی با حضور جوانان در این میدونا، در کشور عزیزمون هم جفت و جور گشته. شما می تونین با گشت گذار در اینترنت و آشنایی با سایتایی که کار از راه دور رو ممکن کردن، کار مورد علاقه خود رو پیدا کنین. یکی از این سایتای موفق که موفقیت خود رو حاصل بنیان گذار خود آقای مهران میرشاهی می دونه، سایت است. سایت دورکار فضایی امن و مطمئن واسه برون سپاری شکلای جور واجور کارهاییه که از راه کامپیوتر و فضای اینترنت قابل انجام و انتقال به کارفرما هستش.

با سایت دورکار چیجوری می شه کار رو شروع کرد؟

در سایت دورکار شما به دو صورت می تونین وارد شید. کارفرما یا فریلنسر (آزادکار). هر کدوم از این دو نوع ورود به سایت تعریف خاص خود رو داره. اگه به عنوان کارفرما وارد سایت شید، شما می تونین پروژه کاری خود رو توضیح بدین و منتظر بمونین تا فریلنسرها به شما پیشنهاد قیمت و رزومه کاری بدن و شما از بین همه فریلنسرها، کسی که هزینه مناسب دریافت می کنه و رزومه خوبی داره رو انتخاب کنین؛ اما اگه به عنوان فریلنسر وارد سایت شید، شما می تونین واسه پروژه های جور واجور کارفرماها، پیشنهادهای هزینه ای بدین و منتظر باشین تا یکی از کارفرماها شما رو انتخاب کنه و کار اینترنتی تون رو شروع کنین.

مراحل کار با سایت واسه فریلنسرها:

واسه شروع باید اول در سایت ثبت نام کنین. روی گزینه ثبت نام در بالای صفحه اصلی، کلیک کنین. در این لحظه شما وارد صفحه ای مانند تصویر زیر میشین.

مشخصات لازم رو وارد کنین تا مراحل ثبت نام تکمیل شه. بعد از ثبت نام شما همیشه از قسمت ورود می تونین به پنل کاربری تون و میز کارتون دسترسی داشته باشین.

حالا لازمه از قسمت لیست آخرین پروژه ها، پروژه ها رو بررسی کنین و پیشنهاد کاری بدین و منتظر بمونین تا یکی از کارفرماها شما رو انتخاب کنه و کارتون رو شروع کنین.

مراحل کار با سایت واسه کارفرماها:

کارفرما اول بعد از ثبت نام در سایت باید پروژه مورد نظر خود رو ایجاد کنه و همه مواردی که واسه پروژه خود نیاز داره رو ذکر کنه. بعد از ثبت پروژه، کارفرما منتظر پیشنهادای فریلنسرها می مونه و همه پیشنهادا رو بررسی کرده و از بین پیشنهادها، بهترین رو انتخاب می کنه. حال پروژه رو به فریلنسر می سپارید و در صورت رضایت از کار فریلنسر، مبلغ پروژه رو آزاد می کنین و با فریلنسر تسویه حساب می کنین.

چه پروژه هایی بیشتر در دورکار، انجام می شه؟

شاید باورتون نشه که امروزه، جزو پردرآمد ترین شغلا و مهارتای دنیای IT است. کافیه شما یکی از مهارتای کار و کاسبی های اینترنتی رو به درستی یاد بگیرین. کارایی مانند برنامه نویسی، طراحی نرم افزارهای گوشی موبایل، طراحی گرافیک، تایپ، ترجمه، کارشناس محتوا، بهینه سازی سایتا، توانایی انجام امور جور واجور با کامپیوتر مانند شکلای جور واجور ویرایشا، کار با شکلای جور واجور برنامه ها و چیزای دیگه ای به جز اینا س.

سایت دورکار تونسته در این مدت کوتاه، توفیقات لازم رو به دست بیاره و در همین مدت بیشتر از ۲۶۰۰ فریلنسر رو جذب کنه تا آماده انجام پروژه های کارفرماها باشن. 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *