یادگیری ۲۴ زبان زنده دنیا با اپلیکیشن Learn Languages: Rosetta Stone


این روزا یادگیری زبانای خارجی به کمک خیلی زیاد وسائل کمک آموزشی موجود، یکی از آسون ترین و کم خرج ترین کاراس. در میون این وسایل آموزش زبون، حتما قبول دارین که اپلیکیشنای موبایل از موثرترین اونا هستن؛ اجناس نرم افزاری بیشتر رایگان که یه چند وقت پیش نمونه های موفقی از اونا رو براتون معرفی کردیم.

شرکت آمریکایی رزتا استون یکی از فعالان مشهور در مورد ارائه اجناس آموزش زبون در دنیاست که کلی شهرتش رو مدیون اپلیکیشن Learn Languages خود بوده؛ اپلیکیشنی که با به کار گیری زبون مادری، تلاش می کنه تا زبون دومی رو به شما آموزش دهد.

در ادامه با سایت ما همراه باشین. 

متخصصین زبون شناسی شرکت رزتا استون، بهترین روش آموزش زبون رو Language Immersion می دونن؛ یعنی واسه یادگیری زبون دوم، بعضی مفاهیم علمی، آداب اجتماعی یا شاخه های درسی رو در همین زبون یاد بگیرین. در این صورت به بهونه یادگیری این مفاهیم، انگیزه لازم واسه یادگیری زبون جدید در شما ایجاد می شه.

روش Immersion واسه یادگیری زبون به درستی روش سختیه، اما به خاطر زور وارده به زبون آموز واسه یادگیری این مفاهیم، موجب پیشرفت سریع اون می شه.

البته  کارشناسان شرکت رزتا استون، با تاکتیکای مختلفی مثل تأکید بر آموزش شنیداری و تصویری، تا حد زیادی یاد گرفتن زبون به این روش رو واسه کاربر آسون کردن.

۲۴ زبون زنده دنیا، شامل انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، آلمانی و حتی فارسی رو میشه در Learn Languages به صورت مرحله به مرحله فرا گرفت.

دوره های آموزشی هر زبون رو به صورت درس به درس طی می کنین، و هر درس از بخشای مختلفی مثل نکات مقدماتی، تلفظ، دستور زبون، خوندن، نوشتن، گوش دادن، صحبت کردن و یادگیری واژگان جدید تشکیل شده. پس با ورود به اپلیکیشن، از یه روند آموزشی حرفه ای و تموم عیار بهره مند میشین.

درسای اولیه با آموزش کلمات ساده شروع می شن و کم کم، وارد مباحث گرامری، صحبت کردن و نوشتن میشین. همونطور که گفتیم، در این اپلیکیشن تأکید زیادی بر آموزش صوتی و تصویری شده و خیلی از مفاهیم رو می تونین با دیدن عکسا و نگهداشتن آواها خیلی راحت یاد بگیرین.

البته اپلیکیشن در آخر هر درس واسه امتحان اندازه یادگیری، از شما یه کوئیز کوچیک هم میگیره. در نسخه رایگان رزتا استون، تنها میشه یه درس از هر زبون رو فرا گرفت و واسه آزاد شدن دوره های بعدی، باید از راه پرداخت درون برنامه ای دوره های کامل واسه هر زبون رو بخرین.

همه این دوره ها به صورت آنلاین بوده و واسه شرکت در اونا باید به اینترنت وصل باشین. جالبه بدونین که قیمت بعضی از این دوره ها به دویست دلار هم می رسه.

اپلیکیشن آموزش زبون رزتا استون مطمئنا یکی از بهترین وسایل آموزش زبون در اسمارت فون هاست.پیشنهاد می کنیم یه بار در دوره های رایگان آموزش زبون اون شرکت کنین؛ هیچ بعید نیس که با دیدن پیشرفت خود، علاقه مند به خرید نسخه کامل اپلیکیشن بشوید.

  • Learn Languages: Rosetta Stone
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Rosetta Stone, Ltd
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۷۵٫۸ / ۲۵٫۹ مگابایت

دانلود